Liput ja aikataulu

Keskiviikko 14.9.

Hiirulainen ja Suuri seikkailu – kesä

ILMAINEN SISÄÄNPÄÄSY ILMOITTAUTUNEILLE
Klo 11.00

Esiintyjä: Teatteri Mukamas
Tila: Finlayson / Juveneksen tila

Koirakampaamo Villa koiranen

Klo 18.00
Esiintyjä: Teatteri Hevosenkenkä
Tila: Hällä-näyttämö

Matkalla maailmalle

Klo 20.00
Esiintyjä: Teatteri Mukamas
Tila: Teatteri Mukamas

Torstai 15.9.

A Younger Brother Like No Other

Klo 09.00
Esiintyjä: XZART
Tila: Teatteri Mukamas

Koirakampaamo Villa koiranen

Klo 10.00
Esiintyjä: Teatteri Hevosenkenkä
Tila: Hällä-näyttämö

A Younger Brother Like No Other

Klo 10.15
Esiintyjä: XZART
Tila: Teatteri Mukamas

Timoteus-karhun keväinen seikkailu

Klo 18.00
Esiintyjä: Nukketeatteri Hupilainen
Tila: Teatteri Mukamas

Kasvokkain

Klo 21.00
Esiintyjä: Anne Välinoro
Tila: Teatteri Mukamas

Perjantai 16.9.

Lennä lennä leppäkerttu

Klo 10.00
Esiintyjä: Nukketeatteri Sampo
Tila: Teatteri Mukamas

Hiirulainen ja Suuri seikkailu – kesä

ILMAINEN SISÄÄNPÄÄSY ILMOITTAUTUNEILLE
Klo 11.00

Esiintyjä: Teatteri Mukamas
Tila: Finlayson / Juveneksen tila

PUHETTA NUKEISTA

ILMAINEN SISÄÄNPÄÄSY ILMOITTAUTUNEILLE
Klo 14.00

Tila: Teatteri Mukamas

Lennä lennä leppäkerttu

Klo 18.00
Esiintyjä: Nukketeatteri Sampo
Tila: Teatteri Mukamas

Wake Up

Klo 19.00
Esiintyjä: Natalia Sakowicz
Tila: Hällä-näyttämö

Elo ihmisen…

Klo 21.00
Esiintyjä: Teatteri Delfiini
Tila: Teatteri Mukamas

Keikka Festariklubilla: MINÄ JA NIEMINEN

ILMAINEN SISÄÄNPÄÄSY 
Klo 22.00

Tila: Teatteri Mukamas

Lauantai 17.9.

Hiirulainen ja Suuri seikkailu – kesä

ILMAINEN SISÄÄNPÄÄSY ILMOITTAUTUNEILLE
Klo 11.00
Esiintyjä: Teatteri Mukamas
Tila: Finlayson / Juveneksen tila

NEW SHOES

Klo 14.00
Esiintyjä: Tian Gombau – L’Home Dibuixat
Tila: Teatteri Mukamas

NEW SHOES

Klo 16.00
Esiintyjä: Tian Gombau – L’Home Dibuixat
Tila: Teatteri Mukamas

Romance

Klo 19.00
Esiintyjä: Natalia Sakowicz
Tila: Hällä-näyttämö

Minun ääreni

Klo 21.00
Esiintyjä: Tytäryhtiö
Tila: Teatteri Mukamas

Sunnuntai 18.9.

A YOUNGER BROTHER LIKE NO OTHER

Klo 11.00
Esiintyjä: XZART
Tila: Teatteri Mukamas

Satuvarjon alla: Pikku-Siili

ILMAINEN SISÄÄNPÄÄSY ILMOITTAUTUNEILLE
Klo 11.00
Esiintyjä: Teatteri Mukamas
Tila: Finlayson / Juveneksen tila

Mitä muistan, mitä unohdin

Klo 13.00
Esiintyjä: Haiharan nukketeatteri
Tila: Haiharan nukketeatteri /Haiharan taidekeskus

Satuvarjon alla: Pikku-Siili

ILMAINEN SISÄÄNPÄÄSY ILMOITTAUTUNEILLE
Klo 14.00
Esiintyjä: Teatteri Mukamas
Tila: Finlayson / Juveneksen tila

A YOUNGER BROTHER LIKE NO OTHER

Klo 15.00
Esiintyjä: XZART
Tila: Teatteri Mukamas

LOG LEG

Klo 17.00
Esiintyjä: Drak Theatre
Tila: Hällä-näyttämö

Osta lippuja